.

.

Фаќање печатење во рамки на металик бранови

Фаќање печатење во рамки на металик бранови

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Фаќање на металик бранопромиум, врамен печати, врамен ладно притиснато хартија за печатење во која има супериорна рамка за двојно матки и квалитетни. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Главните карактеристики

Избор на клиент