.

.

Сидра подалеку персонализирана кригла за патување со кафе

Сидра подалеку персонализирана кригла за патување со кафе

DEN 160.00

Пристапност
Во достапна форма

Земете ја оваа персонализирана кригла за патување со кафе со вас каде и да одите. Овој класик на кригла во движење има шема на бели сидра на сина позадина и црвен круг за персонализација. Прилагодете ја оваа ставка со додавање на голема почетна во бела боја на предниот дел. Ова прави одличен подарок за секоја пригода! Персонализирани сидра од чаша за патување со кафе : Персонализирајте со еден почетен. Патничка кригла. Држи 16 мл. За топли или ладни пијалоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент