.

.

Рамнотежа на еко-EPB гуми и цевка мека флексибилна четка за подмачкување на подмачкување за соединение на Еко-ЕП Еуро, што се користи на камиони, автомобили, мотоцикл

Рамнотежа на еко-EPB гуми и цевка мека флексибилна четка за подмачкување на подмачкување за соединение на Еко-ЕП Еуро, што се

DEN 639.84

Пристапност
Во достапна форма

Counter Acts Counter Acts Chush Chruse е лесна, квалитетна четка која овозможува без напор апликации за монтирање на гуми. Тој е дизајниран специјално за употреба со пасти за монтирање и соединенија што се применуваат на гумени гуми. Осигурете се да нанесете подмачкување ретко за да се фрли во гума за време на процесот на монтирање. Оваа четка може да се користи за сите големини и возила на гуми. Лесно нанесете го лубрикантот за монтирање на гумите со контрола . Совршен за формули за монтирање на паста за евра . работи најдобро со соединение за монтирање на гуми и монтирање на цевки.

Главните карактеристики

Избор на клиент