.

.

Хомадли Машки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери-Дуксери Печатени 3д Џемпери Со Пуловер Со Долги Ракави Сина Големина XL

Хомадли Машки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери-Дуксери Печатени 3д Џемпери Со Пуловер Со Долги Ракави Сина Големина XL

DEN 463.84

Пристапност
Во достапна форма

Homadles Машки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери-Дуксери Печатени 3d Џемпери Со Пуловер Со Долги Ракави Сина Големина XLStay уверени знаејќи дека овој пуловер ќе ве покрие за што и да донесе денот, така што нема потреба да ги потите малите работи. Материјал : Јапонска санитарна ткаенина. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено Вклопување. Затворање : Пуловер. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : отстранување на влага; заштита од мирис; шиење со двојна игла на вратот и полите за дополнителна издржливост; манжетните и појасот ја држат својата форма; лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. На продажба.

Главните карактеристики

Избор на клиент