.

.

Амиско Дејвид Во. Бар Столче - Сребрена Сива Полиестер Црна Метал

Амиско Дејвид Во. Бар Столче - Сребрена Сива Полиестер Црна Метал

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако внатрешноста на вашиот дом е пријатна мешавина од минималистички мебел и вкусна esетика, тогаш Ќе ви се допадне столицата без грб На Дејвид! Комбинирајќи го стилот со основата на санката и удобноста со закривеното седиште, исто така може целосно да се напика под островот за да го максимизирате вашиот простор. Оваа столица несомнено ќе биде составен дел од вашата современа кујна. Боја : Сребрено Сив Полиестер / Црн Метал. Вклучени : 1 столче и хардвер. Капацитет на тежина : Поддржува до 300 килограми. Производ изработен од супериорен Северноамерикански челик, обоен со облога во прав без олово и еколошки безбедна за завршница отпорна на гребење. Цврста целосно заварена метална конструкција за зголемена издржливост. Произведено Во Канада. 10 години ограничена станбена гаранција. Димензии : 30.25 во. H x 20.5 во. В х 20.5 во. Д. висина На Седиштето : 30.25 во. Тежина : 16 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент