.

.

Ана Лемење Железо Врвот Се Користи Во Електрична Алатка За Заварување Заменливи Додатоци 10 5 1

Ана Лемење Железо Врвот Се Користи Во Електрична Алатка За Заварување Заменливи Додатоци 10 5 1

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис* сосема нов и висок квалитет*Изработен од издржлив метален материјал, третман со Висока температура, стабилност на бојата*Лесен за инсталирање, лесен за прилагодување, убав изглед*погоден само За машината На спецификациите на сликата : *погоден Само За машината на сликата * Растојание помеѓу споеви : 15мм (Прибл.) * Дијаметар : 1,5 мм(Прибл.) Содржина на пакетот : 10/5/1pc Совети За Рачка За Лемење Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Изработени од издржлив метален материјал, третман со Висока температура, стабилност на бојата. Лесен за инсталирање, лесен за прилагодување, прекрасен изглед. Погоден само за машината На Спецификациите на сликата : . Погоден само за машината на сликата. Растојание помеѓу зглобовите : 15мм (Прибл.).

Главните карактеристики

Избор на клиент