.

.

Унди Женски Резервоари Без Ракави Ками Маица Без Ракави Летен елек Кроп Топ Блуза Црна М

Унди Женски Резервоари Без Ракави Ками Маица Без Ракави Летен елек Кроп Топ Блуза Црна М

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Детали за производот : . Унди занает со внимателен фокус на ткаенина и одговара. Пристапен, вистински, модерен, елегантен изглед дава очигледни карактеристики на стилот. Богатата личност, удобноста, едноставните линии, иновативните детали и богатите тонови ја прават секоја серија да ја истакне авангардната текстура. Основен Женски Ктоп Резервоар Без Ракави. Спецификации : . Материјал : Млечна Свила, многу мека и удобна. Големина : С, М, Л,ХЛ. Бои : Црна,Бела, Лесна Каки. ПРИЛИКИ идеја врв за ремен за шпагети за лето, плажа, вокација, забава, клуб или секојдневно носење. Големина - - - - - Биста-Должина. С - - - - - - 80СМ/31,5 "- - - 35СМ/13,8". М - - - - - - 86СМ/33,9 "- - - 36СМ/14,2". Л - - - - - - - 92СМ/36.2" - - - 37СМ/14.6". XL - - - - - 98 CM/38.6" - - - 38 CM/15.0". Пакет : 1x Врвови. Забелешка : . 1.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). 2.Табелата со големини е прикажана на сликата, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска. Материјал : Памук, Многу еластична И мека Бренд Страница. Тенок, Растеглив, Полу-свилен материјал, Мек и Удобен. Секси и симпатична кошула блузи, можете да го спарите со ништо! Фармерки и патики или потпетици, секојдневни или ноќно излегување! Бренд Страница. Стил на сите натпревари : секси врвка за ремени за шпагети, динамична со спортски капут или јога панталони, ладна со јакна. Ова е совршен кроп топ за слоевитост или за носење сам. Машинско Перење Ладно (препорачано миење раце) / Не Избелувајте / Закачувајте Суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент