.

.

Егми Жени Секси В - Вратот Печатени Слабеење Долги Ракави Задникот Пресече Партија Фустан

Егми Жени Секси В - Вратот Печатени Слабеење Долги Ракави Задникот Пресече Партија Фустан

DEN 461.44

Пристапност
Во достапна форма

Жените Секси V-Вратот Печатени Слабеење Долги Ракави Задникот Пресече Партија Фустан Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот daliy носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни многу е погоден За Летен И Пролетен Удобен материјал, погоден За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан се одликува со долг ракав и врат со цветно печатење за привлечно око. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Пролет, Лето Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Стојат Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Големина На Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Ракав Должина М Медиум 6 10 36 102см/40.16 "70см/27.56" 58см/22.83 "91см/35.83" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Половината : 70см/27.56" Ракав : 58см/22.83 "Должина : 91см/35.83" тој нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Главните карактеристики

Избор на клиент