.

.

Прашина Торба, Робот Правосмукалка Додатоци Замена Дел Партал Високо Ефикасно Чистење За Канцеларија

Прашина Торба, Робот Правосмукалка Додатоци Замена Дел Партал Високо Ефикасно Чистење За Канцеларија

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Прашина Торба, Робот Правосмукалка Додатоци Замена Дел Партал Високо Ефикасно Чистење За Канцеларии Спецификација : Тип На Ставка : Робот Правосмукалка Додатоци За Roidmi Material : ABS, Висока Ефикасност Честички Воздух, Неткаен Ткаенинапримена : Погоден За Roidmi EVA SDJ06 RMColor : Како Што Покажаа Сликитежина : Прибл. 206g / 7.3 oz Пакет Листа : 4 x Прашина Торба4 x Филтер4 x Rag4 x Страна Четка Применлив Модел : роботот правосмукалка додатоци се погодни За Roidmi ЕВА SDJ06 RM робот правосмукалка. Намалете Ја Прашината И Поленот : нашите додатоци за правосмукалка за роботи можат да филтрираат прашина и да ја намалат прашината, поленот и другите што се лизгаат во воздухот. Лесно За Инсталирање и Расклопување : додатоците За Правосмукалка За Роботи За Roidmi може лесно да се отстранат и заменат како дел од нормалното одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент