.

.

Бела Вита Каравеј Снипи

Бела Вита Каравеј Снипи

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Ние секогаш сакаме кога удобноста е во тренд, како што е случајот со стрии на стрии. Каравеј од Бела Вита не само што се протега за повеќе персонализирано вклопување, петицата е совршена висина за целодневно носење. Разновидноста е секогаш на ум во компанијата за чевли Бела Вита и Каравеј дефинитивно го отелотворува тој белег на дизајнот. Еден поп вегански крок додава малку пламен и навистина го воздигнува овој стил на издвојување. 2,25 инчи блок -потпетица. Мулти текстуриран горниот дизајн. Продолжениот горен нуди повеќе персонализирано вклопување. Покриена блок -потпетица со детали за кроко. Подготвена влошка.

Главните карактеристики

Избор на клиент