.

.

Џозеф Џозеф Барвајз 2-Парче Шише Отворач Подарок Сет-Сина

Џозеф Џозеф Барвајз 2-Парче Шише Отворач Подарок Сет-Сина

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој комплет за подароци со голема вредност вклучува две основни алатки од опсегот Bar Wise. Завртката за намотување со лесно дејство го прави отстранувањето на тапите од шишињата апсолутно затајување. Едноставно турнете го шрафот надолу на вратот на шишето, фатете ги страните на алатот и навивајте ја рачката во насока на стрелките на часовникот за да ја внесете завртката во плута. Продолжете со намотување и плута се отстранува без напор од шишето, без потреба да ја рачката или да ја извлечете како конвенционална тапа. Неговиот дизајн за само-усогласување обезбедува совршено позиционирање секој пат и нелепливата обложена нишка лесно се лизга во сите видови плута. Дизајнот, исто така, вклучува двојни фолија секачи во врвовите на рацете. Отворачот за капачиња за шишиња во кој било начин има удобен раб на отворање од нерѓосувачки челик од 360° што значи дека можете да ги затворите капачињата од шишињата од кој било агол. Откако ќе се исклучат, капачињата потоа безбедно се држат за магнетната глава, спречувајќи ги неуредно да паднат на подот. Држи до 4 капачиња за шишиња истовремено. Ликвидација спирала-избришете ја со влажна крпа. Магнетни шише отварач-машина за миење садови безбедно. Комплетот вклучува : • Завртка за Намотување Со Лесно дејство • кој било магнетен отворач За шишиња џозеф Џозеф Барвајс 2-Парче Сет За Подароци За Отворање Шишиња-Сино.

Главните карактеристики

Избор на клиент