.

.

Сумо справи со змеј летање 2- Оз Дорадо

Сумо справи со змеј летање 2- Оз Дорадо

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Рибајте го змејот лета како свитка во стил на јо-јо, на страна или фрлете го на Kelp Peddy. Драгонот ќе го добие штрајкот што го чекавте. Sumo Shakle Dragon Fly Jig 2-1/2 Oz Dorado : Sumo Shakle Dragon Fly Jig. 2-1/2 мл. Дорадо.

Главните карактеристики

Избор на клиент