.

.

Поликарбонат на маргинарска обвивка Поликарбонат со вграден преклопен удар hyber за Motorola Kinzie Droid Turbo XT Black Black

Поликарбонат на маргинарска обвивка Поликарбонат со вграден преклопен удар hyber за Motorola Kinzie Droid Turbo XT Black Black

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Тенок двоен оклоп хибриден слој на компјутер и силиконски случај со вграден преклопен удар. Силиконскиот внатрешен ракав за апсорбирање на шок го штити вашиот телефон целото тело плус поликарбонат пластична обвивка отпорна на удар го зајакнува вашиот телефон. Наменето за оптимален зафат, лесен инсталирање на лесен пристап до сите копчиња за звучникот на звучникот и портите за полнење. Тенок двоен оклоп хибриден слој на компјутер и силиконски случај со вграден преклопен удар. Силиконскиот внатрешен ракав за апсорбирање на шок го штити вашиот телефон целото тело плус поликарбонат пластична обвивка отпорна на удар го зајакнува вашиот телефон. Наменето за оптимален зафат, лесен инсталирање на лесен пристап до сите копчиња за звучникот на звучникот и портите за полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент