.

.

Атлетски дела Машки и големи машки француски тери 9 шорцеви, големини S-5XL

Атлетски дела Машки и големи машки француски тери 9 шорцеви, големини S-5XL

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Оценете ги овие спортски шорцеви за мажи - совршени за активни денови, или дури и не толку активни денови. Овие опуштени фит -шорцеви за мажи од атлетски дела се направени во мек француски дизајн Тери. Loveе ја сакате подолгата должина на овие шорцеви за влечење комплетни со спортска вибрација. Совршено за салата, активните шорцеви на овие мажи се разноврсни за забава во задниот двор или дури и водат работи низ градот. Само спарете ги овие шорцеви со среден пораст со вашите тимови со кратки ракави или врвови на резервоарот-тие се шорцевите што ги дишете што ги баравте! Само на. Материјал : 71% полиестер/25% памук/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнете 9" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со внатрешно прилагодлив цртеж. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Мека француска ткаенина Тери. Француски Тери шорцеви за мажи од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент