.

.

РИЗЗИ домашна техника Зелен килим

РИЗЗИ домашна техника Зелен килим

DEN 147.68

Пристапност
Во достапна форма

Rizzy Home Green/Olive reg во волна 5'x8 'RZY5002 Карактеристики за колекција на техники. Рачно ослажено. Материјал : 100pct волна. Стил : Преоден. Потекло : Индија. Техника : ткаена рака. Примарна боја : Зелена. Материјал : Волна. Тип на производ : Област килим. Димензии на килимот со големина 2 'x 3' Севкупна тежина на производот : 2 фунти. Големина на килим 3 'x 5' Севкупна тежина на производот : 8 фунти. Големина на килим 5 'x 8' Севкупна тежина на производот : 24 фунти. Големина на килим 2'6 '' x 8 'Севкупна тежина на производот : 11 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент