.

.

Тајни богатства женски и женски плус големина жичана градник

Тајни богатства женски и женски плус големина жичана градник

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Кажете му збогум на подножјето! Искусете ја крајната удобност без да жртвувате поддршка. Без цвест конструкција, обликување чаши од пена и перничиња од пена, оставаат да се чувствувате пријатно и самоуверено цел ден. Меката ткаенина има деликатна шема на џакард со мазна завршница што нема да се прикаже преку облека. Моделот е 5'10 “, носејќи големина 38dd. 74% најлон / 26% спандекс. Микрофибер за сјај со деликатна шема на џакард. лежи мазно - нема да стиска или да копа. Прилагодливи, перничени ленти. Закривените хардвер и балетот ги чуваат лентите на место. Кука и око со мек допир, со дополнителен ред за поголемо прилагодување. Машината што може да се мие. Земја на потекло : Бангладеш.

Главните карактеристики

Избор на клиент