.

.

Moen Wynford Polished Transfer Nickel Transfer Valve Trim

Moen Wynford Polished Transfer Nickel Transfer Valve Trim

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Полиран финиш на никел обезбедува топол метален изглед налик на огледало, додавајќи рафиниран допир на вашиот вселенски животен финиш, гарантира крајна трајност и е загарантирано да не се оцрни, кородира или да се снема, рачката на рачката го олеснува прилагодувањето на водата, месингот Вентилот (продаден одделно) го насочува протокот на вода до повеќе функции за туширање, изградени на системот за заеднички вентили Moen M-Pact, овозможувајќи ви да го ажурирате стилот на тапа во иднина без да замените какви било водовод, во согласност со Законот за Американци со инвалидитет (АДА) MOEN T4511 . Колекција Винфорд. Само исечете ги. Вентилот се продаде одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент