.

.

Стебло 4-Крило Зајакот Рутер Малку Со Лежишта Во собата, Мулти Зајакот Рутер Малку Во Собата За И Сечење Длабочина (1 8

Стебло 4-Крило Зајакот Рутер Малку Со Лежишта Во собата, Мулти Зајакот Рутер Малку Во Собата За И Сечење Длабочина (1 8

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

_Премиум Материјал : Цврсти Стврднати Челични Тела Со Дизајн Против Повратен Удар и тефлонски слој отпорен на топлина, сечилото е остро и лежиштата нема да се скршат.За Сечење На Различни Материјали : може да се користи за тврдо дрво, иглолистен дрво, синтетички одбор и така натаму, но за да се избегне обработка на материјали кои се премногу тешко.+Различна Длабочина На Сечење : Заменливи лежишта за сечење зајаци со различни длабочини кои произведуваат мазни исечоци на двете површини со замена на лежиштето.За Побрзо Сечење : битовите на рутерот За Зајаци со 4 крила обезбедуваат DIYer и искусен шумар со многу поголеми перформанси.®Широк Во Употреба : Сигурни Битови За Рутер За Зајаци За DIYer и 100% задоволуваат искусен шумар. Наведете за намалување на зајакот во проектот за работа на дрво за било која уметност или занает. 1/4 Инчен Стебло 4-Крило Зајакот Рутер Малку со 6 Лежишта Во собата, Мулти Зајакот Рутер Малку Во Собата за 3/8 и 1/2 Длабочина На Сечење (1/8", 1/1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2" Прилагодливи Лежишта) Карактеристики и Функции : € Цврсти Стврднати Челични Тела Со Дизајн Против Повратен Удар; € Употреба на рачни и монтирани на маса преносни рутери; ● Ги Сече сите композициски материјали, иверица, дрвени предмети и меки дрва; € Заменливи лежишта за сечење зајаци со различна длабочина, создавајќи мазни исеченици на двете површини. Брзи Спецификации : Fame : Rabbet Router Bit Set ®Материјал За Тело : Цврст Стврднат Челик _ Материјал На Сечилото : Индустриски Карбид X Дијаметар На Стеблото : 6,35 mm / 1/4-Инчен _ Длабочини На Сечење Зајак : 1/2", 7/16", 3/8", 5/16", 1/4", 1/8" ▲6 Дијаметар На Лежиштето : 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1-1/8" ▲Внатрешен Дијаметар На Лежиштето : 3/16"Вклучен Пакет : 1 x Rabbet Рутер Бит Сет 1/4 Стебло 1/4 Инчен Стебло 4-Крило Зајак Рутер Бит со 6 Лежишта Во собата, Мулти Зајакот Рутер Малку Во Собата за 3/8 и 1/2 Длабочина На Сечење (1/8", 1/1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2" Прилагодливи Лежишта).

Главните карактеристики

Избор на клиент