.

.

Бучила Почувствува Апликација 18 Божиќ Порибување Комплет, Санки Возење Со Дедо Мраз

Бучила Почувствува Апликација 18 Божиќ Порибување Комплет, Санки Возење Со Дедо Мраз

DEN 215.84

Пристапност
Во достапна форма

Прифатете ја магијата на празниците Со Комплетот За Порибување На Санки На Букила Дедо Мраз. Овој уникатен Божиќен чорап го прикажува Дедо мраз во неговата санка како лета низ ноќното небо со своите ирваси. Овој комплет за вез ги вклучува основните материјали потребни за создавање порибување од 18 инчи, вклучувајќи филц со печат, памучен конец за везење, одделени светки и монистра, игли за везење и упатства. Без разлика дали сте биле шиење со години или сте во потрага да научат нова вештина, Bucilla обезбедува производи и образование за секој интерес и ниво на вештина. Направете ги празниците посебни Со Комплетот За Порибување На Санки На Букила Дедо Мраз. ПРЕКРАСНО КЛАСИЧНО ПОРИБУВАЊЕ - ова уникатно порибување со апликации од 18 инчи е совршен комплет за везови за вашиот декор за одмор. Наполнете го овој чорап со вашите омилени полнети за порибување за да ги направите празниците посебни. ПРАЗНИЧЕН ДИЗАЈН - овој уникатен Божиќен чорап го прикажува Дедо мраз во санки што летаат низ ноќното небо со неговите ирваси-совршен за секоја празнична прослава!. СЕОПФАТЕН КОМПЛЕТ - овој комплет за везови доаѓа со основните материјали потребни за создавање порибување од 18 инчи, вклучувајќи филц со печат, памучен конец за везење, одделени светки и монистра, игли за везење и упатства. КЛАСИЧЕН БРЕНД-повеќе од 150 години, Букила им помага на луѓето ширум светот да го доловат задоволувачкото чувство за создавање рачно зашиено наследство што може да се негува во годините што доаѓаат. ПОДАРЕТЕ КАКО ПОДАРОК-можете да персонализирате за единствен подарок со додавање на името на саканата личност. Подобрете го вашиот декор за одмор со овој празничен Божиќен Чорап.

Главните карактеристики

Избор на клиент