.

.

Bosch BP Bosch Tiubtcast Pads W Хардвер

Bosch BP Bosch Tiubtcast Pads W Хардвер

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Подлогата за сопирачките на Bosch Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на Bosch Disc се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. BOSCH BP693 BOSCH TIVELCAST PADS W/ HARDWARE.

Главните карактеристики

Избор на клиент