.

.

Овошје на разбојната машка изработена удобност Омилена руно худи, големини S-2XL

Овошје на разбојната машка изработена удобност Омилена руно худи, големини S-2XL

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

На овошје на разбојот, веруваме дека нема ограничувања кога станува збор за удобност, од долна облека до вашата надворешна облека. Ние сме опседнати со сите мали детали што прават голема разлика. Со внимателно избрани карактеристики и супер мека ткаенина, нашето руно е дизајнирано за супериорна удобност, во движење разноврсност и е изградена за да го издржи тестот на времето. Здраво на вашето ново омилено руно. Продаден како единечна единица. Машка дуксерска дуксер. 2 аспиратор. Тркалезен метал вртеше цртеж. Издржливо 2x2 ребра на странични панели, ленти од половината, хитсци 60% памук/40% полиестер. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Увезени. Овошје на разбојната ставка бр. CC23000. Овошје на разбојната машка изработена удобност омилена руно качулка.

Главните карактеристики

Избор на клиент