.

.

Композитно дрво на отворено клупа без грб - природно дрво во боја

Композитно дрво на отворено клупа без грб - природно дрво во боја

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Клупата за внатрешен двор од железо од рамките на Expressions Expressions е совршен додаток за ниско одржување на вашата градина или патека. И практични и привлечни со удобно залепено седиште, тоа прави одлично место за одмор, клупа за подигање или дури и странична маса. Оваа клупа е изработена од композитно дрво, така што го добивате изгледот на вистинско дрво без одржување. Оваа отпорна на време, лесна за чистење на клупата без грб ќе ја подобри убавината на кој било декор на затворено или на отворено! Композитно дрво на отворено клупа без грб - природна боја на дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент