.

.

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Land Rover LR2

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Land Rover LR2

DEN 1095.20

Пристапност
Во достапна форма

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 19 x 8, 55мм, 7 поделени поделени, 5 лагли, шема на завртки од 108мм, целата сребрена боја на искра. Тоа одговара на вашиот Land Rover LR2 од 2009-2011 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, одговара 2009-2011 Land Rover LR2 19 x 8, 55mm Offset, 7 разделени звуци, 5 LUG, 108 MM BOLT STARTE, All Paint Sparkle Silver, направено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент