.

.

Моторни Генетски Предната Оска Вилушка Несреќа Лизгачи Тркало Рампа За ХОНДА CB650R CBR650R -

Моторни Генетски Предната Оска Вилушка Несреќа Лизгачи Тркало Рампа За ХОНДА CB650R CBR650R -

DEN 2331.04

Пристапност
Во достапна форма

Предна Оска Вилушка Лизгачи Тркало Несреќа Заштитници Комплет Одговара Хонда CB650 R CBR650 R 2019-2020КАРАКТЕРИСТИКИ : овие лизгачи на оските се направени од алуминиумска легура 6061-Т6, со висок квалитет.Заштитете го вашиот мотоцикл во случај на случајно легнување.Помогне во заштитата на скапи компоненти суспензија во случај на несреќа.Исто така, може значително да ги намали трошоците за поправка.Челични завртки со највисок степен.Висока Торзија И Отпорност На Стрес Несреќа Влошки.Лесен за инсталирање, Без Инструкции За Инсталација.СПЕЦИФИКАЦИИ : Состојба : Резервен 100% Сосема Нов Материјал : 6061-Т6 Алуминиумска Легура + Пом-Боја на Подлога : Погледнете на замена на слики На Возилото : Големина На Оската На Предните Тркала : Погледнете ги сликите : Одговара На Хонда CB650 R 2019-2020 fits honda CBR650 R 2019-2020ПАКЕТОТ ВКЛУЧЕН : 1x Фронт Оска Вилушка Лизгачи Несреќа Padnote : Ве Молиме Проверете Овој Производ И Големина Одговара На Вашиот Мотоцикл Или Не Пред Да Ја Купите. Моторни Генетски Предната Оска Вилушка Несреќа Лизгачи Тркало Рампа За ХОНДА CB650 R CBR650 R 2019-2020.

Главните карактеристики

Избор на клиент