.

.

Плажи Карипски Остров Тропски Рај Палми Миленичиња Куче Мачка Кревет Мочање Влошки Мат Перница Нокшир Кучиња Ќебиња Гајба Кревет Одгледувачница

Плажи Карипски Остров Тропски Рај Палми Миленичиња Куче Мачка Кревет Мочање Влошки Мат Перница Нокшир Кучиња Ќебиња Гајба Кревет

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од полиестерски материјал, меко крзно, удобно и безбедно. Големина : . 45*35СМ 14х18 инчи,. 60*50СМ 20х24 инчи,. 75*60СМ 25х30 инчи,. 90*70СМ 28х36 инчи,. 120*90СМ 36х48 инчи,. Подлогата за мочање е удобна и погодна за кожата за домашни миленици.Оваа водоотпорна подлога е одлична подлога за обука за миленичиња. Висок капацитет на апсорпција. Премиум материјалот може ефикасно да ја апсорбира водата и цврсто да ги заклучи без истекување. Не само повеќе еколошки од влошки за еднократна употреба, туку и поевтини. Плус, нема повеќе да се занимавате со еднократна употреба во текот на денот! Изработени од полиестерски материјал, меко крзно, удобно и безбедно. Големина : (45*35СМ) 14х18 инчи, (60*50СМ) 20х24 инчи, (75*60СМ) 25х30 инчи, (90*70СМ) 28х36 инчи, (120*90СМ) 36х48 инчи,. Подлогата за мочање е удобна и погодна за кожата за домашни миленици.Оваа водоотпорна подлога е одлична подлога за обука за миленичиња. Висок капацитет на апсорпција. Премиум материјалот може ефикасно да ја апсорбира водата и цврсто да ги заклучи без истекување. Не само повеќе еколошки од влошки за еднократна употреба, туку и поевтини. Плус, нема повеќе да се занимавате со еднократна употреба во текот на денот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент