.

.

Ориентална област килим цветна сива боја, крем затворен отворен круг лесен за чистење

Ориентална област килим цветна сива боја, крем затворен отворен круг лесен за чистење

DEN 1949.28

Пристапност
Во достапна форма

Подобрете го вашиот надворешен простор за живеење со овој традиционален килим што ќе ги подобри многу различни стилови на украси. Филигранскиот цветен медалјонски шема на овој ориентален килим на отворено во затворен простор додава допир на рафинирање. Третираните влакна се спротивставуваат на боење и бледнее, овој килим е изграден за да се изврши. Совршено за семејна соба, сончева соба, тремот, палубата, ден, дневна соба, игротека, расадник. Може да се исчисти надвор со благ детергент и градинарско црево, оставете темелно да се исуши. Ориентална област килим (7'11 '' круг) цветна сива, крем затворен простор на отворено, лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен ориентален стил со примарна сива сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент