.

.

Каролини Богатства BB5754PW Shamrocks И дама грешки Ткаенина Декоративна Перница, 14Hx14W, разнобојни

Каролини Богатства BB5754PW Shamrocks И дама грешки Ткаенина Декоративна Перница, 14Hx14W, разнобојни

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Каролини Богатства ББ5754ПВ1414 Шамроки И Дама грешки Ткаенина Декоративна Перница, 14хх14в, разнобојни Прославете го празникот на денот На Свети Патрикс со оваа декоративна Перница На Денот На Свети Патрикс. Оваа Ткаенина Декоративна Перница е од колекцијата На Богатства На Каролини Денот На Свети Патрикс. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Инсекти категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Главните карактеристики

Избор на клиент