.

.

Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Лапис и Дијамантски Прстен Големина 6

Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Лапис и Дијамантски Прстен Големина 6

DEN 1807.84

Пристапност
Во достапна форма

925 Стерлинг Сребрена родиум обложени Лапис И Дијамант Прстен Големина 6. Точка Број-QR5593-6. Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Лапис и Дијамантски Прстен. 925 Сребро. Ширина : 2 ММ; Големина На Прстен : 6; Приближна Тежина : 4,44 Грама. Брза Испорака. Повеќето нарачки брод во рок од 1 Работен Ден. жени. Материјал : Примарна-Чистота : 925.Камен Тип_2 : Дијамант.Камен Количина_1 : 1.Камен Количина_2 : 24.Позлата : Родиум.Камен Поставување_1 : Сет За Прицврстување.Камен Поставување_2 : Пав'.Камена Тежина_2 : 0.005 Кт.Карактеристика : Цврста.Производствен Процес : Фрлен.Материјал : Основно : Сребро.Камена Форма_1 : Овална.Камен Форма_2 : Круг.Големина На Камен_1 : 12 Х 10 Мм. Ширина На Предметот : 2 Мм. Тип На Производ : Накит.Тип На Накит : Прстени.Материјал : Примарна Боја : Бела.Тип На Прстен : Скапоцен Камен.Камен Сече_1 : Кабохон.Боја На Позлата : Сребрен Тон.Метод На Создавање Камен_2 : Природен.Камен Тип (Други)_1 : Лапис Стерлинг Сребрена Родиум обложени Лапис И Дијамант Прстен. 925 Сребро. Ширина : 2 ММ; Големина На Прстен : 6; Приближна Тежина : 4,44 Грама. Брза Испорака. Повеќето нарачки брод во рок од 1 Работен Ден. Вклучена Кутија За Подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент