.

.

Рифорла Женска Мода Есенски Зимски Плетен Џемпер Пуловер Со Дебел Конец Џемпер Со Желка Женски Пуловер Џемпер Виолетова С

Рифорла Женска Мода Есенски Зимски Плетен Џемпер Пуловер Со Дебел Конец Џемпер Со Желка Женски Пуловер Џемпер Виолетова С

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : долг ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски џемпери Табела : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 115см/45.28" Рамо : 56см/22.05" Ракав : 52см/20.47" Должина : 62см/24.41"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 119см/46.85" Рамо : 58см/22.83" Ракав : 52.8 см/20,79" ДОЛЖИНА : 63,5 См/25,00"големина : л велика британија : 12 Еу : 38 сад : 8 биста : 127 См/50,00" рамо : 61 см/24,02" ракав : 53,6 СМ/21,10" ДОЛЖИНА : 65 См/25,59"големина : xl велика Британија : 14 еу : 40 сад : 10 биста : 131 см/51,57" рамо : 64СМ/25.20" Ракав : 54.4 см/21.42" должина : 66.5 см/26.18" женски пуловер џемпер. Широка Кошула Со Кружен Врат Со Долг Ракав, Погодна За Дами, Млади Дами, Тинејџери И Девојки. Печатени Круг Вратот Лабава Пуловер Печати Лабава Маица Врвот Прави Да Изгледа Повеќе Модерен и Стилски. Дизајнот Е Едноставен И Елегантен. Памучна Мешавина, Супер Мека, Удобна И Дише, Полна Со Еластичност. Овој Разноврсен Врв Е Внимателно Прилагоден За Да Одговара На Чувствителната Кожа и Е Удобен За Да Избегнете Депресивни Дуксери Што Се вклопуваат Во Близина. Женски Џемпери. џемпери за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент