.

.

Женска Памучна Бикини Кратка Долна Облека Жени Крпеница Во Еднобојна Боја Гаќички Гаќи Долна Облека Гаќи За Бикини Гаќи

Женска Памучна Бикини Кратка Долна Облека Жени Крпеница Во Еднобојна Боја Гаќички Гаќи Долна Облека Гаќи За Бикини Гаќи

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Бран Работ Хипстер Гаќи која се чувствува апсолутно луксузни Рачно миење со ниска температура со исти бои е најпосакувана. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) = Кина (5xl) Жените Цврста Боја гаќички за крпеница гаќи долна облека гаќи за бикини можеме да гарантираме ДЕКА целокупниот стил прикажан НА ФОТОГРАФИЈАТА Е точен, но може Да Има Разлики Во Тоа Како Се Појавува Стилот За Време На Абењето. Големина : ХХХЛ Половината : 80см-86см/31.

Главните карактеристики

Избор на клиент