.

.

Детето на моето момче на Картер Мое момче со кратки ракави, пакувања, предме- месеци

Детето на моето момче на Картер Мое момче со кратки ракави, пакувања, предме- месеци

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Супер слатко и удобно во мек памук со ребра, овој 4-пакет со каросерии со кратки ракави од моето дете на Картер е задолжително во гардеробата на секое бебе момче. Со симпатични отпечатоци инспирирани од морето, овие основни каросерии се совршен почеток на многу убави облеки! Овој 4-пакет е изграден со силни прилепувања кои продолжуваат со абење, миење, повторување. Преклопувањето на рамената ја олеснува главата, и секое парче е без обележје без чешање! Плус, со 4-пакет, секогаш има дополнително. Јеее! 4-пакет. 100% памучно ребро. Кратки ракави. Преклопете ги рамената за лесно над главата. Прилепува на нозете за лесни промени. Силните прилепувања продолжуваат со абење, миење, повторете. Супер слатко морско суштество отпечатоци. Ребрести деколте + манжетни за нозе. Сертифициран стандард 100 од OEKO-TEX®. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент