.

.

Каролис Jayеј „од океанот 14“ ја изедначи врамената уметност

Каролис Jayеј „од океанот 14“ ја изедначи врамената уметност

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Друга фотографија? Дрво на животот? е во потесен избор на Светските награди за фотографија на Sony 2016 (Категорија на луѓе). Неговата страст кон фотографијата и погледите одозгора го доведоа до воздушна фотографија. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Препечаток од 11x14 giclee под акрилик во црна рамка од 18x22. Неговата уметност се прикажува на меѓународните простори на аеродромот Вилнус, ново дизајнираната канцеларија на jenensidge и во многу повеќе корпоративни и приватни простори со давање нова перспектива на светот. Наскоро беше забележано и прикажано на разни публикации во светот на печатот и фотографијата. Во 2016 година Фотографија? Летен камп? Освои на 3 -то место на Меѓународните награди за воздушна фотографија Дронестаграм. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Каролис Jayеј 'од океанот 14' се собра врамена уметност. Во 2015 година тој го стекна првиот дрон и започна да ги спроведува своите идеи за воздушна фотографија во реалноста со фаќање и споделување моменти во оваа сè уште многу необична перспектива во тоа време. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Истакнати бои : тен, кафеава, бела, сива Каролис Јанулис е уметник од Литванија.Уметник : Каролис Jaysubject : Пејзаж -апестит : Тип на крајбрежје Производ : Црна рамка, црна матка, акрилик Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има поглед на Birdseye на смел брег на плажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент