.

.

Обоени Пластични Ѕвона Во Прав Празнична Декорација Ѕвона Фестивалска Тема Избрани Ѕвона Отпорни На Кршење

Обоени Пластични Ѕвона Во Прав Празнична Декорација Ѕвона Фестивалска Тема Избрани Ѕвона Отпорни На Кршење

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ксин Бегај од пазарот Оуојбај.Карактеристики : Божиќно Ѕвонче : Секое висечко Божиќно ѕвонче од Џингл оди со лак од мала биволска лента, борова игла, бобинки од холи и јаже со конец од јута за лесно закачување.Материјал : Божиќните ѕвона се изработени од висококвалитетни пластични материјали, силен и издржлив, јасен и пријатен звук, не е лесен за ' рѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент