.

.

Море-Куче 302110006БК - Двојни Плетени Линии На Браникот-3 8 6', Црно

Море-Куче 302110006БК - Двојни Плетени Линии На Браникот-3 8 6', Црно

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Двојната плетенка на морското Куче се одликува со професионална двојна плетенка најлонска спојување. Јахта шлаг на горчлив крај и спојување точка. Оваа линија на браник се продава во парови. Дијаметар : 3/8". Должина На Линијата На Браникот : 6'. Боја : Црна. Јачина на кршење : 3800 фунти (1880 кг).

Главните карактеристики

Избор на клиент