.

.

Меѓународни Играчки Замисла Продавница За Миленичиња

Меѓународни Играчки Замисла Продавница За Миленичиња

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ова учење со замислена игра им помага на малите деца да вежбаат броење. Пребројте ги миленичињата и совпаѓајте со магнетните броеви. Меѓународни Играчки Замисла Продавница За Миленичиња : Возрасен Опсег : 3 години и повеќе. Пребројте ги миленичињата и совпаѓајте со магнетните броеви. 1 табла за играње и 1 лист магнет, кој вклучува 23 индивидуални магнети. Отворете ја таблата за играње мерки 18 "х 12.75". ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент