.

.

Рајли Органски Тиква И Кокос Големи Коска Куче Третира оз

Рајли Органски Тиква И Кокос Големи Коска Куче Третира оз

DEN 127.68

Пристапност
Во достапна форма

Во Рајли?Нашата Мисија е да ја водиме индустријата во иднината на одржливоста преку адаптација и иновации.  Ние веруваме дека најдобрата можна храна е достапна за нашите кучиња и дека тие заслужуваат исти квалитетни состојки и процеси што ги имаме. Ние веруваме дека органските и сите природни не се само зборови, туку се патишта за поздрав, посреќен живот. Нашите стандарди бараат чиста, ограничена состојка, човечка оценка, во 100% пакување што може да се рециклира ? првиот досега на пазарот за миленичиња. Ние бевме првите што имавме целосна линија на сертифицирани вегански производи.  Бидејќи кучињата прават разлика во нашите животи, треба да направиме разлика во нивните. Ова е 2 пакет. Поддржува здравје на кожата, коските, варење и метаболички функции. 100% Човечки Одделение. Без пченица, пченка или соја!.

Главните карактеристики

Избор на клиент