.

.

Се прашувам на нација Мери-јане лизгач

Се прашувам на нација Мери-јане лизгач

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Девојчињата за новороденчиња од чудо нација Мери Janeејн Слипер ќе ги задржи нозете на вашето бебе топли, пријатни и во мода! Со нивната мека кадифен постава за топлина и ја зафати печатената ѓон, таа е екстра пријатна и удобна цел ден дома. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Топла постава. Лесно вклучено/лесно исклучување. Зафатете го печатеното дно за одредена влечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент