.

.

Заповедите Ѕид Уметност Библиски Стих Постер Соба Декоративни Отпечатоци На Платно Уметнички Дела За Спална Соба Необликувани во

Заповедите Ѕид Уметност Библиски Стих Постер Соба Декоративни Отпечатоци На Платно Уметнички Дела За Спална Соба Необликувани

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој Ѕиден Уметнички Постер е Платнен Принт, Не Рачно Насликан, Лесен За Чистење и Нема Мирис на Маслени Бои, Поголема Безбедност за Децата. Погоден за Внатрешна Декорација На Домот, Како Што Се Дневна Соба, Спална Соба, тинејџерска соба, соба за девојчиња, Училница, Гостинска Соба, Канцеларија Итн. Користејќи Висококвалитетно Мастило и Платно Од Професионално Одделение,Сликите или Сликите Се Совршено Испечатени.Оваа Слика На Ѕиден Декор Ќе Го Направи Вашиот Дом Да Изгледа Пошармантно. Големина на ѕидна уметност : достапни се врамени и Нерамни опции.Повеќе големини за ваш избор. Врвен квалитет : ТОА е ПЕЧАТЕЊЕ НА ХД платно, печатење слики на платно, не бледнее долго време. Рамки од цврсто дрво се внимателно избрани за да се обезбеди висок квалитет на декоративни слики. ѕид уметност со куки и додатоци, подготвени да висат. Шармантен ѕиден декор : Совршен избор на ѕидна декорација за дневна соба, спална соба, бања, трпезарија, кујна, тинејџерска соба, соба за девојчиња, канцелариски дом, бар,коридор, расадник, кафуле, хотел, библиотека, училница, соба на конференции итн. Уникатен подарок : особено е погоден за родендени, Денот на Благодарноста, Божиќ, Свадба, Денот на Таткото и Денот на Мајката и други важни фестивали, како подарок полн со срце за вашите важни луѓе. Најдобра Услуга : Ако имате какви било прашања при купувањето, слободно контактирајте не.само контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент