.

.

Летратаг Печатач Лента Касета 0.50 Ширина фт Должина - Секоја-Пластика-Директна Термичка-Јасна

Летратаг Печатач Лента Касета 0.50 Ширина фт Должина - Секоја-Пластика-Директна Термичка-Јасна

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Лентата за производител на етикети нуди флексибилни перформанси за внатрешна и лесна употреба. Самолеплива пластична лента се одликува со лесен кора, сплит-назад дизајн. Специјалната подлога е поделена на средината за да се направи одвојување на подлогата на лентата предвремена за брза и лесна апликација на етикетата. Лентата е наменета за употреба Со Димо Летратаг Плус ЛТ-100Т и Летратаг Плус ЛТ-100Х.Големина На Медиумот : 0,50 Ширина x 13 стапки Технологија За Отпечатоци : Директна Термичка Боја : Чист Материјал : Пластика Рециклирана : Нерециклирана Содржина : 0% Пост-потрошувачки-отпад% : 0% Потребно Собрание : Ногрин Во Согласност : Да Земја На Потекло : Белгија" Понуди флексибилни перформанси со брза И Лесна Апликација За Етикета. Карактеристики лесно-кора, сплит-назад дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент