.

.

Роденденски Подароци За Тато, Тато Роденденски Подароци, Тато На Денот На Таткото Подароци Од Ќерка, Подароци За Денот На Вљубените За Тато, Те Сакам Тато Меко Ќебе ?

Роденденски Подароци За Тато, Тато Роденденски Подароци, Тато На Денот На Таткото Подароци Од Ќерка, Подароци За Денот На Вљубените

DEN 437.76

Пристапност
Во достапна форма

Среќен Татковци Ден Ќебе. Што има во пакетот : 1 х Ќебе. Посебна Карактеристика : Лесен. Стил : Модерен. Форма На Ќебе : Фрли Ќебе. Материјал : Нашето ќебе изработено од висококвалитетен фланелен против пилинг, супер мек, лесен, пријатен, мек, не пролева. Големини : Достапни во 4 големини изберете : С-32х48 инчи, М40х 58 инчи, Л-52 х 59 инчи, ХЛ-59х79 инчи. Погоден за повеќето деца, тинејџери, возрасни. Разновидни Сценарија За Употреба : ќебето лесно за носење, може да задоволи различна пригода како кревет, тросед, автомобил, градинка и канцеларија итн. погоден за сите сезони. Совршен Подарок : ова ќебе е совршен подарок за сите ваши најблиски и за секоја пригода. Совршен за мажи, жени, девојчиња и момчиња од сите возрасти, исто така прекрасен подарок за родендени, божиќ, нова година и секој важен празник. Лесна Нега : Машинско перење и миење раце, брзо сушење, лесно за нега, издржливо, без пилинг. Денот На Татковците Подарок. Денот На Татковците Писмо Ќебе. Денот На Татковците Подарок Те Сакам Тато Ќебе. Денот На Татковците Подарок Те Сакам Тато Украси Ќебе. Цртан Филм Ќебе Супер Мека Фланелен Фрли Ќебе. Топло Удобно Ќебе Подароци За Деца Возрасни Цела Сезона. Денот На Татковците Подарок Те Сакам Тато Подарок За Домашна Декорација. Подарок За Тато Ќебе.

Главните карактеристики

Избор на клиент