.

.

SBT Bluetooth Sonight Sonight, бело

SBT Bluetooth Sonight Sonight, бело

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

STI SBT1001 Bluetooth Sonight Sonders, Bluetooth, LED индикатор, систем за звучни звучници на радио STI SBT1001, бело слушајте ја вашата омилена музика и уживајте во одличен звук со STI SBT1001 системот за звучници. Уживајте во безжична слобода и флексибилност за вашиот аудио или до SBT1001 или низ просторијата. Патнете ја вашата музика до вашиот таблет, i Pad, паметен телефон или компјутер со овие Bluetooth компатибилен звучник систем.

Главните карактеристики

Избор на клиент