.

.

Марта Стјуарт Пловечки Далија Геометриски Цветни Површина Килим, Светло-Кафеава, 4 ' 5 ' 7

Марта Стјуарт Пловечки Далија Геометриски Цветни Површина Килим, Светло-Кафеава, 4 ' 5 ' 7

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.Марта Стјуарт Килим Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент