.

.

Samsung Exportiat II 4G - 3G паметен телефон - RAM MB Внатрешна меморија GB - MicroSD слот - LCD дисплеј - 3,7 - Пиксели - MP на задната камера - Т -Мобиле - Морско сино

Samsung Exportiat II 4G - 3G паметен телефон - RAM MB Внатрешна меморија GB - MicroSD слот - LCD дисплеј - 3,7 - Пиксели - MP

DEN 798.08

Пристапност
Во достапна форма

Што е вклучено : Samsung Изложба II 4 G. USB кабел, адаптер за напојување. Има вградена хардверска криптирање и кога сте на патот Wi-Fi Повикување го проширува опсегот на говорно повикување ако не можете да добиете редовен сигнал од вашиот превозник . Поедноставете го вашиот социјален календар на вртлогот, тоа е светлосни години побрзо да бидете во чекор со сите најнови вести и објавувања. Во расположение за видео игра што се занимава со срце? Вашата изложба II 4 G доаѓа претходно натоварена со кул игри и има многу повеќе - дури и игри базирани на блиц - за да изберете. И за loversубителите на музика, Slacker Radio ви дозволува да бидете во чекор со најновите хитови од сите ваши омилени уметници . И можете да започнете да гледате во секунди.

Главните карактеристики

Избор на клиент