.

.

Едноставно Daisy 5 'Тркалезниот геј геј Ченил во затворен килим на отворено

Едноставно Daisy 5 'Тркалезниот геј геј Ченил во затворен килим на отворено

DEN 1277.60

Пристапност
Во достапна форма

Покажете ја гордоста со Simply Daisy 5 'тркалезниот геј геј затворен/надворешен килим од колекцијата на флуидност. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања со овој килим во затворен простор/outddor! Ова виножито ќе ви помогне да го персонализирате вашиот простор со живописна боја и стил, додавајќи совршен допир на удобност под нозете што сте го барале. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент