.

.

Грејсон Социјални женски и женски плус дестинација со долги ракави на врвот и шорцеви за спиење, 2-парчиња

Грејсон Социјални женски и женски плус дестинација со долги ракави на врвот и шорцеви за спиење, 2-парчиња

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој дво-парчен сет за социјални спиење Грејсон ќе ве натера да изгледате симпатично, да се чувствувате пријатно и дефинитивно подготвени да се опуштите! Од спиење до дневна, овој трендовски сет е задолжителен за вашата гардероба со врвот со плетен дрес со долг ракав со графички принт и лесни француски шорцеви на Тери. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт од предната страна. Кратки карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Француски Тери Дизајн. Дестинација за жени и женски дестинација со долги ракави и шорцеви за спиење поставени од Грејсон Социјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент