.

.

Мајла лисја украсена декоративна перница

Мајла лисја украсена декоративна перница

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Лизгајте се во овие ултра меки шами за луксузен изглед и супер мек допир на квалитетен моден дизајн на моден стил, лесно да одговара на вашиот тросед и други перници, погодни за секоја сезона. Машинско миење на ладно. Тргнете се суво на ниско ниво. Не користете белило или омекнувачи. Preshrunk за совршено привлечно вклопување на вашата перница, ве молиме потврдете ја големината на перницата пред да ја поставите вашата нарачка . увезена. Елегантен и убав список на лисја.

Главните карактеристики

Избор на клиент