.

.

Детето на моето дете на Картер, бебе и дете, кратки ракави и пижами со долг ракав, 4-парчиња, големини 12м-5Т

Детето на моето дете на Картер, бебе и дете, кратки ракави и пижами со долг ракав, 4-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Забелешка : За да им помогнеме на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. Направете спиење дополнително сонувано! Од моето дете на Картер, овој сет на пижами од 4 парчиња е направен со меко, дишечки памук за цело ноќно удобно чувство. Зачудувачки манжетни и опсежни манжетни ги одржуваат ракавите и панталоните (без извртување или зглобување!) Плус, симпатичните отпечатоци и графики им даваат на овие PJs многу карактер. Измешајте и совпаѓајте се за уште позабавно! Сетот за пижами со 4 парчиња вклучува : два врвови и две панталони. Долги + кратки ракави. Ребрести деколте и манжетни. Покриени еластични ленти за половината. Забавни отпечатоци на екранот и печатење на сите. Големини 12м-5Т. 100% памучно ребро. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат во миење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент