.

.

Justice Girls Puffer јакна со качулка со крзно од Fau, големини 5-18

Justice Girls Puffer јакна со качулка со крзно од Fau, големини 5-18

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Останете пријатни оваа сезона со Justice Girls Anorak Puffer! Овој симпатичен пуфер има пријатна обвивка за Шерпа, отстранлив аспиратор и слатки џебови, совршени за одржување на сите свои омилени технолошки додатоци. Со својот избор на која било од нејзините омилени зимски бои, вашата пријатна мода е сигурно дека ќе го сака начинот на кој се чувствува, од падините до дружење со пријателите. Спарете го со нејзината омилена облека за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Худ. Затворање : патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Дијагонални џебови. Карактеристики : Отпорен на вода, џебови обложени со шерпа, обложени со аспираторски аспиратор. Јакна за правда Пафер со факс крзно наречен аспиратор за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Главните карактеристики

Избор на клиент