.

.

Haleенска женска пајачна лента за глава

Haleенска женска пајачна лента за глава

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Додадете драматична талент во вашиот костум за Ноќта на вештерките со овој пајак на врвот на главата на главата од патот за да го прославите. Овој висок пипер е украсен со голем сјаен пајак и детали за превез на превез, совршени за облекување на вашиот изглед на Ноќта на вештерките. Приложената лента за глава нуди безбедно вклопување, така што можете да се придружите на сите свечености, без да се грижите за тоа да го изгубите. Проверете го целиот пат да ја прославите колекцијата за Ноќта на вештерките за повеќе трикови, третмани, костуми, украси и додатоци за најдобрата Ноќта на вештерките досега. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 1 капа со прикачена лента за глава. Димензии : 4 "висок; 7,85" дијаметар. Големина : Една големина одговара на повеќето жени. Специјални карактеристики : Топ капа со приложена лента за глава за безбедно вклопување; детали за превез; прикачен сјаен пластичен пајак. Белешка : Костимот не е вклучен. Начин да го прославите додатокот за костуми за шифри за ноќта на вештерките на Ноќта на вештерките.

Главните карактеристики

Избор на клиент