.

.

Костим за капење на женски Racerback Retro Mesh Catchwork Cash со момчиња, парче

Костим за капење на женски Racerback Retro Mesh Catchwork Cash со момчиња, парче

DEN 511.84

Пристапност
Во достапна форма

Покажете се во чиста во панелот за мрежни мрежи во Чама, плус големина на капени за капење. Овој комплет за капење на Carerback се одликува со скромен врв на Танкини и солидни момчиња од средниот половител. Варира во 5 избор на ретро отпечатоци, овој гроздобер инспириран од костим за капење Танкини за жени дами нуди сигурност при удирање на тие спортови на вода на сонцето, додека дизајнот за пробивање на мрежни мрежи на деколте и грбот дава навестување за секси и разиграност што секој Девојчето сака. Материјал : 82% полиестер, 18% еластан. Избор на боја : црна, сина, зелена. Големина : S, M, L, XL. Печатење : Пајсли, тропски лист, Мандала. Покриеност : Максимално. Деколте : Тркалезен врат. Тип на градник : Отстранлив градник на градници. Тип на поддршка : Бесплатно жица. Ракав : Без ракави. Детали за назад : Racerback. Тип на половината : лабава. Дизајн : Види преку мрежна крпеница. Крајниот тип : Момби. Стил : Скромна и атлетска и удобна. Тип : Танкини, костими за капење, комплети за капење, костуми за капење за жени дами девојки. Грижа : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / Не бели. Вклучен пакет : 1 Tankini Top & 1 Boyshorts.

Главните карактеристики

Избор на клиент